Vyměňte starší ústředny za nové QuantumX se slevou!

HBM Vám přináší zvýhodněnou nabídku na výměnu zastaralého HW (Spider8 nebo QuantumX).

Systém QuantumX DAQ je na trhu již více než 10 let a jeho uživatelé mu důvěřují a oceňují jej.

Odborníci HBM však neustále pracují na zdokonalování modulů. Nyní můžete vyměnit svůj starý modul Spider8 nebo QuantumX a udělat další krok k dokonalosti.

Využijte tuto příležitost, abyste získali nejnovější verzi ústředen a zdokonalili tak svá měření výměnou starého zařízení za nejnovější a využijte následujících výhod:

  • Více funkcí
  • Aktuální kalibrace
  • Nové oblasti použití
  • Vyměňte své staré moduly QuantumX a Spider za nová zařízení a získejte výraznou slevu!*

 

Nabízené možnosti:

 

Pro více informací o těchto nabídkách nás prosím kontaktujte emailem nebo kontaktním formulářem na těchto stránkách (u jednotlivých produktů).

 

* Tato nabídka platí pouze pro Evropu. Tato nabídka nemá žádnou peněžní alternativu. Tuto nabídku nelze použít ve spojení s jakoukoli jinou nabídkou. Tato nabídka neplatí pro přizpůsobené vybavení. Staré zařízení musí být společnosti HBK vráceno do 30 dnů. HBK může tuto nabídku kdykoli odvolat nebo pozastavit bez předchozího upozornění. Nabídka protiúčtu platí pouze v případě, že zákazník souhlasí s obchodováním s hardwarem podle kritérií propagace. V případech, kdy není uvedena jednotka pro výměnu, budeme za novou položku účtovat plnou cenu. Další informace o této nabídce protiúčtu, včetně úplných kritérií slev, získáte od místní prodejní kanceláře HBK.

TOPlist NAVRCHOLU.cz