ClipX – nové precizní zesilovače nejen pro průmysl

Představujeme Vám novou řadu průmyslových zesilovačů ClipX

ClipX je přesný a snadno integrovatelný průmyslový zesilovač s vysokou přesností, připravený pro Průmysl 4.0

 

S třídou přesnosti 0,01 a integrovaným kalibračním certifikátem, zesilovač ClipX BM40 nastavuje nové standardy v řízení průmyslových procesů. ClipX se přizpůsobí Vašemu měřicímu úkolu, ať už se jedná o aplikace s jedním nebo více kanály – ve výrobních strojích, zkušebních lavicích nebo pro sledování výroby. Díky principu Plug and Play lze jednoduše propojit až šest modulů ClipX současně a všechny hodnoty sledovat jak na industriální sběrnici tak i přes rozhraní Ethernet nebo na analogovém výstupu. Na rozdíl od běžných zesilovačů, ClipX nevyžaduje samostatný modul pro přímé zpracování dat – výpočtové kanály lze přímo zpracovávat každým modulem ClipX.

ClipX poskytuje všechny nejnovější automatizační rozhraní, které perfektně integrují zařízení do komplexních koncepcí řízení. Výjimečné je i intuitivní webové rozhraní, které navíc umožňuje dálkové ovládání, parametrizaci a diagnostiku zesilovače.

 

 

 

Klíčové parametry:

  • Třída přesnosti HBM: 0,01
  • Měřicí vstupy: Tenzometrické snímače s plným mostem a půl-mostem, vážní tenzometrické snímače, piezoodporové/piezorezistivní (napájené napětím) snímače, potenciometry, Pt100, proud (+-20mA) a napětí (+-10V)
  • Rozhraní: PROFINET, EtherCAT®, PROFIBUS, Ethernet/IP™, analogové (volitelně V nebo mA), digitální I/O a ethernetové (TCP/IP)
  • IIoT, Průmysl 4.0 (Průmyslový internet věcí): Vzdálená diagnostika, monitorování zdraví a možnost integrace do webu

 

Více informací a technickou dokumentaci naleznete na stránce produktu ClipX.

TOPlist NAVRCHOLU.cz